Hakkımızda

Vol – Süt / Doğadan Gelen Lezzet

Vol-Süt ülkemizin öncü süt üretim, dağıtım ve işleme şirketi olmak adına, bu alanda uzman kişilerle tecrübeyle sizleri buluşturmak için yola çıktı. Fabrika kompleksi ve çok sayıda büyükbaş, küçükbaş hayvan kapasitesi ile fazla ve kaliteli üretim yapmaktadır. Kurulmuş olan Vol-Süt fabrikaları süt işleme, hayvan yemi ve süt ürünleri konusunda uzman bir firmadır. Şirket ürettiği sütlerden bazı şirketlere süt ve süt ürünleri satışı yapmaktadır.

Son teknoloji barındıran fabrikalar, Türkiye’nin tüm bölgesine dağıtım yapmak için sıvı süt, süt tozu, yoğurt, tereyağı gibi her türlü süt ürünleri üretimi için inşa edildi. Halen Türkiye’nin süt ithalatında yıllık harcaması ile birlikte yüksek üretim sayısı ile büyük rol oynar. Vol-Süt firması ülke çapında üstün kaliteli süt ürünlerinin üretimi ve dağıtımı ile uğraşan hızlı büyüyen bir organizasyondur. Vol-Süt firması sürekli büyüyen şirket, sanayi olarak güçlü bir tempoda hareket eder. Fabrika hammadde giriş kaynağını kendi kendine yeterli olma vizyonuyla, fabrikaya sürekli, güvenilir ve kaliteli hammadde akışı düzenlemek ve kurmak için öncelikli proje çevresindeki süt sığırcılığını geliştirme konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Yeşil çayırları ve tabii ki süt inekleri ile ünlü olmanın yanı sıra Türkiye, en gelişmiş süt sektörüne sahip ülkeler arasındadır. Aynı zamanda gıda güvenliği ve kalitesi açısından pazarda başı çeken ülkelerdendir. Uzun yıllara dayanan deneyim, süt ürünlerinde geniş bir bilgi birikimini oluşturmayı sağladı bununla birlikte bize katma değer hizmetleri ve profesyonel tavsiyeler sunmayı sağladı.

Süt ürünleri ve malzemeler söz konusu olduğunda en önemli ihtiyaçlar olarak düşünülür. Amacımız uzun vadeli ilişkiler oluşturmak ve hizmet mükemmelliği ile kaliteli ürünler sunmaktır. Tam kremalı süt tozu, yağsız süt tozu, yoğurt, tereyağı, dondurma, sterilize edilmiş sade ve aromalı süt ürünleri çeşitleri üretme potansiyeline sahip olan süt teknolojisi altında kurulmuş en modern şekilde dizayn edilmiş fabrikanın sürekliliğini sağlayarak sizlere iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Vol-Süt olarak kaliteye önem veren ve belge olarak ISO sertifikasına sahip bir şirketiz. Vol-Süt şirketi uluslararası kalitede süt ürünleri üretmekle uğraşır ve markası, güç ve motivasyon kaynağımız olan müşterilerin tam güvenine sahiptir. Türkiye’de süt üretiminde ve süt bazlı ürünlerde kendi kendine yeterlilik ile model olmayı aynı zamanda bu ürünleri tedarik etmek için büyük hedefleri olan ve şimdiye kadar da bu noktaya başarılı bir şekilde gelen bir şirkettir.

Müşterilerimizin Yorumları

Müşterilerim tereyağını çok fazla beğendi, hızlı ve kaliteli teslimat teşekkür ederim.
Fiyat olarak son derece uygun olduğunu düşünüyorum..
Süpermarket olarak bir dostumun tavsiye üzerine tercih ettiğim ve memnun kaldığım bir firma.
Kaşar peynirinin uzun ömürlü oluşu ve tadı hiç beklemediğim kadar iyi çıktı.
Çalışanları ve ilgili yöneticileri çok sıcak kanlı teşekkür ederim.
Tercih edilebilecek bir marka olduğunu düşünüyorum..
Sektörde bunca marka ve pahalı ürün varken fiyat olarak da son derece uygun gelen bir ürün çok teşekkürler.
Ahmet Şaşmaz
Yusuf Güney
Kubilay Keskin
Abdullah Ölmez
Serhan Kaçmaz
Alper Tutmaz
Hakan Vurur

SERTİFİKALARIMIZ

İşletme Onay Belgesi

İşletme Onay Belgesi - 2

İşletme Kayıt Belgesi